Alesia Bami ndjehet në siklet prej babit, ja çfarë tha për puthjet në TV

Alesia Bami ishte pjesë e filmit “Loves Likes Tirana”, por nuk paska pranuar të shkëmbejë një puthje me moderatorin, Eni Shehu, dhe kjo jo pa arsye. Në një nga pjesët e serialit ishte parashikuar të kishte edhe puthje, por Alesia ka refuzuar të luajë këtë skenë.

Megjithatë arsyen e këtij refuzimi e morëm vesh në emisionin “E Diell”, ku Dalina e zbuloi të vërtetën. Ish-velina e Stopit tregoi se gjithçka ishte refuzuar për shkak të babait të saj.

“Kam hallin e babit. Nga babi s’do heq dorë kurrë. Nëse do ishte një film me përmasa të mëdha, që të jepej edhe jashtë… nëse do kisha profesion aktrimin do të ishte më ndryshe”, tha Bami.

TE TJERA

spot_img