HYRJELAJMEVelina super yll i ofron një natë Agron Llakajt

Velina super yll i ofron një natë Agron Llakajt

Aktori shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj ishte i ftuar së fundmi në emisionin “3-shat”, ku gjatë intervistës tregoi se dikur i kanë bërë një kamera të fshehtë.

“Ishin Shtojzovallet në Top Channel dhe po zhvilloheshin në Pogradec për të zgjedhur dy velinat e Fiksit. Më ftuan dhe mua me Koço Devolen. Kur ishim në hotel, në mëngjes vjen një kamarier dhe më thotë ‘Z.Agron është një vajzë që po ju kërkon ju’. Në ato momente mua më vjen një mesazh: ‘Dajo ruaju se po të bëjnë kamer të fshehtë’.

Tek Fiksi unë kisha futur një djalin e një mikut tim nga Memaliaj që më thërriste Dajo, po ata të Fiksit nuk e dinin që unë kisha spiunin brenda. Kur shkova në katin poshtë unë, pashë një vajzë të bukur. Sa më pa mua u ul në gjunjë, më puthte dorën e këmbët. Më tha ‘Jam në hotel, prindërit më kanë ikur në Tiranë, dua 24 orë të jesh i imi, ditë-natë të jetë e jona’.

Dakort i thashë unë dhe u nisëm me makinë. Unë e dija që ishte kamera e fshehtë dhe nga pasqyra e makinës pashë që mbrapa po vinte makina me kamer. Ne po shkonim për në hotel dhe ata tani prisnin të më bënin kurth. Shkova deri mes rrugës dhe në krahun e djathtë ishte arë komplet. I thashë asaj ‘Kush duron deri në hotel, futemi në fushë’. Ajo bërtiti ‘Kamera e fshehtë, kamera e fshehtë”, tregoi Llakaj.

TE TJERA

spot_img