Shtatzënë për herë të parë, Marina tregon barkun

Së fundmi Marina Vjollca ka qenë në qendër të vëmendjes me lajmet e shtatzënisë. Prej disa ditësh është përfolur se Marina dhe Geti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe shkak u bë një foto ku çifti shfaqeshin me duart tek barku Marines. Më pas dyshimet u shtuan kur Marina në çdo foto që postonte nga pushimet mbulonte barkun, herë me duar e herë me kapele.

Me t’u rikthyer në Shqipëri, moderatorja ka vendosur t’i japë fund thashethemeve duke treguar barkun. Në fotot e fundit Marina shfaqet e veshur me një fund të zi, bluzë të shkurtër dhe pa bark fare. Siç duket Marina dhe Geti ja kanë lënë kohës për t’u bërë prindër. Kujtojmë që Marina në shtator do rikthehet në ekran.

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...