Ja si ndryshon moti nga sot e në vijim…

506

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndërsa në pasdite do të kemi reshje të lehta shiu, në pjesën më të madhe të vendit, por në zonat veriore, shirat do të jenë më prezente.

Nga meteoalb, mësohet se, temperaturat nuk do të ndryshojnë, duke luhatur 15 deri në 36 gradë celsius.