Që thoni ju, Bora dhe Donaldi paskan goxha kohë të lidhur dhe ja provat!

“Gjithçka që të duhet është dashuria dhe një filxhan me kafe”! Kështu shkruante moderatorja Bora Zemani në shkurt të 2019-s, kur publikoi një foto të këndshme nga një ambient kuzhine! Të gjithë ndoshta kemi menduar se ndodhet në ambientin e kuzhinës së saj duke qenë se dhe veshja e Borës është fiks si për në shtëpi, një bluzë të bardhë që i rri e gjatë si fustan!

Por e dini ku ka dalë Bora këtu? Fiks në kuzhinën e Donald Veshajt, partnerit të saj të përfolur. Kjo u dallua pas programit të së dielës në “Për drekë me mua”, ku në puntatën e fundit Donaldi dhe Romeo i mblodhën të gjithë në shtëpi për të gatuar. Pllakat e kuzhinës së tij duken të jenë njësoj me ato në foton e Borës. Po bluza e kujt të jetë?!

 

TE TJERA