Një truprojë seksi në çdo hap me Edi Ramën, njihuni me brunen sensuale që pikas mes badigardëve (FOTO)

Kryeministri, Edi Rama ka vendosur që për sigurinë e tij, mes badigardëve të jetë edhe një femër, e cila ka pikasur shumë kohët e fundit. Ajo quhet Jola, dhe e shikojmë gjithmonë pranë kryeministrit në daljet e tij publike.

Brune, e gjatë dhe me flokët të kapura bisht, Jola është një ndjekëse e rregullt e rrjeteve sociale, por mjaft e rezervuar. E kemi parë shpesh të shoqërohet me ish-banoren e Big Brother, Genta Gjalpin dhe me menaxherin e VIP-ave, Xhani Demnika, të cilët disa kohë më parë nuk nguruan ta thonin hapur se Jola ishte truproja më seksi në Kryeministri.

codeit al
Ajo së fundmi është me pushime në Turqi, nga ku ka ndarë poza mjaft seksi. Një truprojë si Jola, rrallë mund t’ju zenë sytë!

 

TE TJERA