FOTO/ Marina Vjollca i kthehet punës! Ja në cilin spektakël pritet ta shohim sezonin e ri

348

Mungesa e saj e gjatë në ekranin e televizionit ngjalli lloj- soj aludimesh. Një që mund të kishte vendosur të tërhiqej, një që s’e linte Getoari.

I ftuar tek “Xing”, Geti u pyet në lidhje me këtë dhe shpjegimi i tij për mungesën e gjatë të Marinës në spektaklet televizive ishte se bashkëshortja është shumë përzgjedhëse.

U përfol se do të ishte një talent show ai që do ta rikthente Marinën në televizionin e “Klan” e megjithatë, edhe ky sezon televiziv i kaloi pa asnjë projekt.

Por, Marina do të kthehet në sezonin e ardhshëm, në ekranin e televizionit “Klan”. Televizioni ku ajo drejtoi “C’est la vie” dy sezone më parë ka vendosur të mos e lëshojë Marinën, pavarësisht shkëputjes së saj të gjatë.

Madje, Marina duket se e ka nisur punën që tani për sezonin që vjen dhe këtë, e zbuloi vetë tek komentet me të motrën, Lirën, tek fotoja me pizhama që postoi sot në Instagram.