Miriam dhe Alban hapni rrugën, Ameli sjell versionin më të ëmbël të këngës ‘Duamë’

Çifti i njohur i showbizit, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga dyshet më të komentuara në media jeta e të cilëve gjithmonë përbën interes për publikun. Ata pak kohë më parë dhanë lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhen sërish prindër.

Siç dihet Albani dhe Miriami kanë një vajzë të vogël që quhet Ameli e cila ka treguar se ashtu si prindërit është shumë e dhënë pas muzikës.

Pak minuta më parë Miriami ka publikuar një video shumë të ëmbël të vogëlushes ku ajo shihet duke kënduar në mënyrën më të bukur këngën e prindërve të saj “Duamë”.

TE TJERA