“Çuni im është fans i doktorit”, Ingrit Gjoni flet për kafet e mëngjesit me Berishën: Paridi e ngatërroi me Ramën

Ingrit Gjoni pas një periudhe qetësie ka vendosur të rikthehet fuqishëm. E ftuar në “Zonë e lirë”, Arjan Çani i ka bërë dhe pyetjen ‘thumbuese’, se a takohet me Ilir Metën dhe me ‘doktorin’ në vilat që zotërojnë në Gjirin e Lalëzit.

Këngëtarja ka mohuar të kenë pirë kafe, por ka pranuar se shkëmbehen shpesh me Sali Berishën. Madje djali i saj Paridi është një fans i madh i doktorit.

“Jo, s’kam pirë asnjëherë kafe. Vetëm shkëmbehemi me doktorin, sepse çuni im është fans i doktorit. E takoi në rrugë Paridi im, zotin Sali Berisha dhe tha: O ma, atë fotografinë që kam bërë me Edi Ramën ma ruaj,”- është shprehur Ingrit Gjoni, ndërsa kanë shpërthyer në të qeshura duke theksuar se kjo e fundit ishte batutë.

 

TE TJERA