FOTO/ Pendohet dhe e fshiu/ Rita Ora tërësisht nudo pranë një mashkulli

694

Këngëtarja shumë e njohur Rita Ora ka habitur të gjithë fansat e saj me foton e publikuar në Instastory.

Ajo shfaqet tërësisht nudo pranë një mashkulli i cili nuk dallohet për shkak se këngëtarja e ka mbuluar.

Por pak minuta më pas ajo është penduar dhe e ka fshirë foton.

‘Përshëndetje’ ka qënë mbishikrimi në foto.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja me origjinë shqiptare pozon nudo, pasi edhe më herët ajo ka bërë të njëjtën gjë.
Një nga rastet ishte edhe promovimi i këngës së saj “Let you love me” në vitin 2018.