HYRJELAJME‘E ngacmojnë shumë vajza!’, Anxhela Peristeri nxjerr “zbuluar” Mateus Frrokun, ja pse...

‘E ngacmojnë shumë vajza!’, Anxhela Peristeri nxjerr “zbuluar” Mateus Frrokun, ja pse humbi 30 kg

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” këngëtarja Anxhela Peristeri ka zbuluar “sekretin” se përse kishte humbur kilogramët kolegu Mateus Frroku.

Gjatë intervistës Çani e ka pyetur Anxhelën, nëse ajo është vajza për të cilën Mateusit kishte humbur kilet.

“Besoj se jo, duhet të përgjigjet Mateusi për këtë. Mateusi ka shumë vajza që i vijnë vërdallë, kështu që është një nga ato të tjerat. Kemi kënduar bashkë në Festivalin e Fëmijëve të qytetit të Korçës dhe njihemi që fëmijë”, tha Anxhela.

TE TJERA

spot_img