Zonja Eni për lotet live në studio për të birin dhe bën rrë fimin e pazakontë për të shoqin

958

Ajo është padyshim një nga juristet më të famshme në Shqipëri për shkak se shfaqet çdo ditë në ekranin e Tv Klan në rubrikën ‘Shihemi në gjyq”.

Për herë të parë ajo rrë feu historinë e saj të dashurisë me bashkëshortin Avenirin dhe u për lot kur mori në studion e emisionit “Rudina” një videomesazh nga i biri.

Juristja dhe bashkëshorti i saj festuan disa ditë më parë 20-vjetorin e martesës së tyre.

Ajo është shprehur: