Rashel Kolaneci nxjerr gjoksin sheshit dhe bën deklaratën e çuditshme: Ruaji për mamanë…

1648

Rasheli njihet si një nga vajzat më seksi në Shqipëri dhe komentohet nëpër mediat rozë për çdo foto që ajo hedh në “Instagram”. Ja vlen të theksohet se të gjitha fotot e saj janë mjaft provokuese dhe përmbajnë nga një deklaratë të bujshme.

Edhe ditën e djeshme ajo ka tërhequr vëmendjen me një deklaratë të bërë në Instagram.

“Ruaji dramat për mamanë tënde”, shkruan Rasheli krahas fotos provokuese, ku shfaqet vetëm me bikini.