Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ki Kujdes se të kanë ngritur kurth

518

Astrologe Meri njofton se Jupiteri eshte ne kundershtim me Asteroidin Arakni dhe Artemis e për këtë shkak një nga shenjat do perballet me nje kurth te padukshem te thurur ne heshtje. Persona qe dukeshin miqesor, mbrojtes dhe te gatshem te ishin me ne do tregojne qe jane ne gjendje te ndjekin monopatin e tyre dhe interesat e tyre, njofton Meri. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Do ndesheni sot me situata dhe persona qe do duan t’ju tregohen me shume se jane dhe t’ju marrin mendjen duke ju larguar nga punet tuaja konkrete

Demi
Ne ceshtjet ekonomike sot nen ndikimin e dikujt do beni disa levizje te gabuara apo blerje qe do dilni me humbje. Kujdes ne jeten personale

Binjaket
Nje bashkepunim apo partneritet sot do ta vleresoni me shume se duhet. Kujdes nga nje kurth i cili eshte ngritur ne heshtje kundra jush

Gaforrja
Do beni shume zhurme ne jeten e perditeshme dhe do keni shume kontakte e levizje. Por ne brendesi ju dhemb nje ceshtje qe akoma nuk ju cliron

Luani
Ne dashuri sot do kaloni caste te mrekullueshme ose do takoni nje person qe do ju beje shume pershtypje te mire. Ne te gjitha rastet mund te zhgenjeheni pak

Virgjeresha
Premtimi per nje udhetim apo nje shtepi apo nje martese sot do dali fallco ose ju do shikoni realisht cfare ka mbetur ne shporte per ju

Peshorja
Do keni nje lajm shume te mire ne rruge ligjore dhe nje udhetim qe duhet ta pergatisni me kujdes. Ne dashuri keni nje pengese

Akrepi
Ne ceshtjet ekonomike ju merritoni me shume por mund ta arrini vetem ju pa pritur shume nga te tjeret. Mos u besoni atyre qe lavderohen

Shigjetari
Dita e sotme do ju surprizoj me nje ndarje apo me nje person qe do shikoj punen e vet megjithese juve ju kishte premtuar shume gjera te bukura

Bricjapi
Ne nje pune te dyte qe mund te filloni do kuptoni qe do zhgenjeheni pak pasi nuk do vleresoheni me shume se sa nje puntor i thjeshte

Ujori
Mos i ulni vlerat tuaja perball nje personi qe e doni patjeter ne jeten tuaj por qe po tregon se juve mund t’ju sillet ne menyre arrogante dhe menefregiste

Peshqit
Vleresojeni shtepine dhe gjerat tuaja duke mos kerkuar ate qe e mendoni me te mire pa e provuar konkretisht se sa vlen apo sa ju sherben ne te vertete.