Bën foto me mbathje mbi krevat, Morena Taraku lë ‘nam’ në Instagram, ky detaj që e turpëron keq

453

Morena Taraku ka premtuar shumë për këngën e saj të re, duke postuar edhe momente nga xhirimi.

Ditën e djeshme, ajo postoi një foto nga krevati ku ndodhej me të brendshme dhe me atlete.

Por ka diçka që nuk shkon me foton e Morenës dhe fansat nuk e lënë pa e kuptuar. Atletet e saj janë pis.

Postimi i Morena Tabakut
Kaq ka mjaftuar që fansat t’i “sulen” në komente: “Je shum e mir po je shum pis..???? ..foto amatoreske…mos harroni se ju vipat kur beni foto publiku shef me imtesirat keshtuqe sikur te zdrypje e te hiqje atletet e pastaj ti hypje krevatit prap do ishte me nice…sot shum vap ktu ntr..na paske ardh ti na paske shti vap ????…????”.