Iku bukuria: Aktorët turq heqin mjekrën dhe nuk njihen më

Aktorët turq janë bërë shumë të famshëm në vendin tonë dhe më gjerë, jo vetëm prej talentit të tyre në aktrim, por edhe sepse janë meshkuj shumë tërheqës duke përmendur këtu Can Yaman, Çagatay Ulusoy, Burak Ozçivit etj.

Një detaj që bie në sy në pothuajse të gjithë aktorët turq është mjekra e cila i bën ata edhe më burrëror. Mirëpo vajza harrojeni fiksimin që keni me aktorët turq sepse bukuria sapo iu venit.

Shumë nga aktorët turq kanë nisur së fundmi shërbimin ushtarak dhe për këtë arsye janë detyruar të rruajnë mjekrën e të presin flokët.

Aras Bulut Iynemli (Mert)

Ulas Astepe (Tahir)
Aktorë si Aras Bulut Iynemli i njohur nga seriali “I infiltruari”, Ulas Astepe i njohur nga seriali “Trego deti i zi” e shumë të tjerë kanë shokuar fansat me pamjen e tyre të re.

Por më shokues ka qenë ndryshimi i papritur i aktorit Akin Akinozu i cili luan në serialin “Hercai”. Akin thuajse nuk njihet pa mjekër.

Akin Akinozu (Miran)
Për shkak të shërbimit ushtarak shumë prej aktorëve janë detyruar edhe të lënë xhirimet e serialeve./Xing.al

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

” O kür..”/ Familjarët e Kiarës reagojnë pas ofendimeve për të: Na vjen keq, por për këtë duhet të…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...