“Vetëm e bukur s’je”, Eranda Libohova preket dhe i kthehet komentuesit: S’mbyllen gojët…

1859

Këngëtarja e njohur Eranda Libohova ka postuar një foto ku shfaqet me rrobebanjo plot ngjyra buzë ballkonit, e qeshur dhe rrezëllitëse. Personazhe të ndryshëm të showbiz-it e kanë komplimentuar Erandën për pamjen e saj në super formë.

 

Por, njëri nga ndjekësit e këngëtares nuk ka duruar dhe i është kthyer të gjithë komentuesve që e ‘përkëdhelën’ Erandën.

 

“Vetëm yll që s’është ajo. Mos ja bëni qejfin kot”- shkruan komentuesi në foton e këngëtares, Eranda Libëhova.

 

Aq është dashur që Eranda t’i kthehet ndjekësit për ofendimin publik që i bëri.

“Ça t’bësh, s’mbyllen gojët e dynjasë,”- i përgjigjet këngëtarja.