HYRJELAJMEElvana Gjata po bën ‘namin’, po Flor Mumajesi ku është zhdukur? Threedots...

Elvana Gjata po bën ‘namin’, po Flor Mumajesi ku është zhdukur? Threedots darkë pa ‘liderin’, ‘bombardohen’ në pyetje

Pas një vale nostalgjie që e kapi këngëtarin Flor Mumajesi, ku publikoi foto e video nga klipet e vjetra, realizuar nga ai, duket sikur e ka përpirë dhe

u. Që nga prilli, Flori nuk ka bërë as edhe një postim në rrjete sociale.

Profili në Instagram i Flor Mumajesit.
Ndërsa Elvana po bën ‘namin’ me këngë dhe publikime të reja, tepër aktive në rrjete sociale, ‘dashuria e saj e vjetër’, Flor Mumajesi nuk duket askund.

 

Madje grupi i famshëm ThreeDots kanë publikuar foto nga një darkë ku shihen të gjithë bashkë pa liderin e tyre, Flor Mumajesi.

 

“Sezon të mbarë paçim o çuna me krahë të lehta e shpirtin plot”, -shkruan Klajdi Haruni në foton ku janë të gjithë pjestërët e grupit përveç Florit.

 

Menjëherë fansat kanë ngritur pikëpyetjet! “Florin ku e keni?”– shkruan një ndjekës.

 

TE TJERA

spot_img