Elvana Gjata po bën ‘namin’, po Flor Mumajesi ku është zhdukur? Threedots darkë pa ‘liderin’, ‘bombardohen’ në pyetje

Pas një vale nostalgjie që e kapi këngëtarin Flor Mumajesi, ku publikoi foto e video nga klipet e vjetra, realizuar nga ai, duket sikur e ka përpirë dhe

u. Që nga prilli, Flori nuk ka bërë as edhe një postim në rrjete sociale.

Profili në Instagram i Flor Mumajesit.
Ndërsa Elvana po bën ‘namin’ me këngë dhe publikime të reja, tepër aktive në rrjete sociale, ‘dashuria e saj e vjetër’, Flor Mumajesi nuk duket askund.

 

Madje grupi i famshëm ThreeDots kanë publikuar foto nga një darkë ku shihen të gjithë bashkë pa liderin e tyre, Flor Mumajesi.

 

“Sezon të mbarë paçim o çuna me krahë të lehta e shpirtin plot”, -shkruan Klajdi Haruni në foton ku janë të gjithë pjestërët e grupit përveç Florit.

 

Menjëherë fansat kanë ngritur pikëpyetjet! “Florin ku e keni?”– shkruan një ndjekës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...