HYRJELAJMEPas sherreve, zbulohet çfarë vendimi morën Majk dhe Majlinda për Roanin

Pas sherreve, zbulohet çfarë vendimi morën Majk dhe Majlinda për Roanin

Majk dhe ish-partnerja e tij Majlinda për një kohë të gjatë nuk i kishin marrëdhëniet mirë me njëri-tjetrin.

Majlinda e akuzoi Majkun se nuk kujdesej për djalin ndërsa reperi e akuzoi se nuk e lejonte ta takonte. Pas sherreve që u komentuan shumë në media, dyshja i rregulluan raportet dhe së fundmi u përfol se ata kishin marrë një vendim për djalin e tyre, Roanin.

U tha se Majk dhe Majlinda kishin rënë dakort që t’ja mbyllnin të voglit profilin e tij në Instagram ku ndiqej nga mijëra ndjekës.

Mirëpo e vërteta është ndryshe. E pyetur nga fansat pse ja ka mbyllur profilin Roanit, Majlinda ka zbuluar se në fakt ia kanë marrë dhe nuk e kanë mbyllur me kompromis.

TE TJERA

spot_img