Era Rusi: E shoh veten me shumë fëmijë në të ardhmen

283

Era Rusi mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe ndër femrat më të bukura e të komentuara. Mirëpo jetën private Era e ka ruajtur hermetike dhe sot si rrallëherë këngëtarja ka treguar më shumë në një intervistë për “Prive”.

E pyetur se ku e sheh veten në 20 vjetorin e karrierës së saj, Era u përgjigj: “E shoh veten me 2, 3, ndoshta 4, me sa më shumë fëmijë të mundet, në rresht të parë”.

Sa i përket anës profesionale Era tregoi se në të ardhmen mund të marrë pjesë edhe në Festivalin e Këngës në RTSH.

Lexo edhe:   Me këmbët hapur në pozicion provokues në dhomat e zhveshjes, Ledina Çelo ‘ndez’ rrjetin! Por, paska një problem