HYRJELAJMEAKTUALITETVoltana Ademi i trembet helmimit, veprimi që bëri dje në zyrën e...

Voltana Ademi i trembet helmimit, veprimi që bëri dje në zyrën e Prefektit të Shkodrës

Kryetarja e Bashkisë Voltana Ademi ka deklaruar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open” se në një takim me prefektin e Shkodrës, nuk kishte pirë as ujin në zyrën e tij pasi i trembej një helmimi.

“Unë sot(dje) kam pasur frikë të pi ujë në zyrën e Prefektit. Se kemi të bëjmë me huliganë. Më ka thirrur sot në zyrë se dhe më ka thënë hapeni atë se sot keni sherre. Nuk e kuptoj bëni një urdhër dhe shkoni e hapeni në mënyrën e duhur”, u shpreh Ademi.

Po kështu në këtë emision Ademi bëri edhe një tjetër deklaratë të fortë. Pas pamjeve në ish-KZAZ-në numër 2, kryetarja e Bashkisë Ademi tregoi frikën më të më madhe që ka për 30 qershorin, pra për ditën e nesërme.

Ajo është shprehur se i ka shumë frikë goditjet me armë dhe se nesër demokratët mund të provokohen.

TE TJERA

spot_img