Xhensila do t’ju lërë *pa fjalë* me bikini! Këngëtarja zbulon edhe tatuazhin e ri

Xhensila Myrtezaj ka vendosur të mos i fshehë më linjat e përsosura të trupit. Këngëtarja pozoi me bikini në një jaht dhe një vit pas lindjes së vajzës, duket më në formë se kurrë!

Mamaja e Ajkës tregoi gjithashtu një tatuazh i ri, të cilin nuk e kishim vërejtur më parë. Duket të jetë grafiku i rrahjeve të zemrës.

Kujtojmë se në prill, bashkëshorti i saj Bes Kallaku zbuloi se kishte realizuar një tatuazh për vajzën e tyre Ajka dhe një për Xhensilën, grafiku i zërit të saj kur i thotë “Të dua”.

Kjo është hera e parë që Xhensila pozon me rroba banjoje që prej muajit të mjaltit dy vite më parë, të cilin çifti e kaloi në Maldive.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img