HYRJELAJME“Na e nxitë jetën”/ Luana Vjollca nuk përmbahet më, shfaq “zilinë” për...

“Na e nxitë jetën”/ Luana Vjollca nuk përmbahet më, shfaq “zilinë” për motrën e saj

Moderatorja seksi shqiptare Marina Vjollca dhe reperi i njohur Getoar Selimi postojnë vazhdimisht foto nga Barbados, ku po relaksohen dhe të gjithë i kanë zili.

Por jo vetëm ne , edhe motra e saj Luana Vjollca s’po mundet më të shohë fotot e tyre dhe këtë ia tha kunatit me një fjali:

“O po boll boll se na e nxitë jetën!”, i shkruan ajo, ndërsa Getoari ia kthen:

“Kishte vende këtej akoma”!

TE TJERA

spot_img