Vë bast! Kaq afër gjoksin e Elvanës s’e keni parë

495

Po xhiron klip të ri.

Valdrin Sahiti ka publikuar një video në Instastory, ku shihet bashkë me Elvana Gjatën

E atë e xhiruan nga afër, duke ia vënë në pah edhe gjoksin e saj.

Me këtë fustan transparent, Elvana do të dalë në klipin e ri që po e xhiron.

Lexo edhe:   Surprizon Iva Aliko, është bërë bodybuilder dhe shpallet kampione e Shqipërisë