Luana ikën me pushime në Maldive, Lori Hoxha i kthehet keq

Luana Vjollca ka nisur sot pushimet dhe ndodhet në ishujt Maldive për tu relaksuar pas një pune të lodhshme në realizimin e tre videoklipeve që patën shumë sukses

Këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe në super formë. Ajo ka marrë komplimenta të shumta, mirëpo në sy bie komenti i Lori Hoxhës.

“Po ça bën, ça bën”, i komenton Lori ndërsa Luana ja kthen: “Ti mos flit fare”.

Këngëtarja dhe trashëgimtarja e Top Channel ku Luana punon si moderatore kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe komentet e tyre janë gjithnjë në kuadrin e shakasë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img