Familja kërkon 19-vjeçarin, dyshohet se është mbytur në Shëngjin

605

LEZHË– Një 19-vjeçar dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit.

Mësohet se familja e të riut e ka raportuar të humbur pasi 19-vjeçari humbi kontaktet me ta.

Pak më vonë familja e 19-vjeçrit kanë marrë lajmin se djali i tyre mund të jetë mbytur në Shëngjin, në vendin e njohur si “Rana e Hedhun”.

Raportohet se bëhet fjalë për shtetasin E.M.,19 vjeç, banues në Krujë.

Në vendngjarje janë angazhuar shërbimet e Policisë në DVP Lezhë,Policia Kufitare si dhe Polumbarë të Reneas .