HYRJELAJMEBes Kallaku rrëfen historinë e padëgjuar: “Flija në karrige…”

Bes Kallaku rrëfen historinë e padëgjuar: “Flija në karrige…”

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e tij në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte nga Bubqi për në Tiranë për të marr pjesë në spektaklin Portokalli.

I ftuar në ‘Late night show’, Besi ka zbuluar se në fillimet e tij ai flinte në karrige dhe moderatori asaj kohe i Portokallisë Agron Llakaj ka qenë i pari që e ka ndihmuar.

“Nuk e kam thënë kurrë, por ja vlen ta them që Agron Llakaj ka qenë një nga ata që ka kontribuar jashtëzakonisht shumë me mua.

Nuk dua ta bëj bajat fare, por në fillimet e mija flija në karrige.

Agron Llakaj ka qenë personi që në fillimet e mija më hapi derën e shtëpisë dhe më tha hajde fli te shtëpia ime dhe hajde ha te shtëpia ime”, ka thënë Besi në emision.

TE TJERA

spot_img