Taulant Xhaka i propozon të dashurës për martesë

361

Taulant Xhaka sw shpejti drejt altarit. Futbollisti shqiptar i ka propozuar për martesë të fejuarës së tij, Arbnorës.

- PUBLICITET -

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një fotografie që e postoi në rrjetin social Instagram, ku shihet duke i propozuar me unazë të fejuarës.

Ai është veshur shumë elegnat dhe është ulur në gjunjë për ta bërë edhe më romantik propozimin!

“Zoti dhe Zonja Xhaka” , ka shkruar Xhaka përkrah fotos, ku ka marrë shumë urime nga familjarët, miqtë e kolegët.

- PUBLICITET -