HYRJELAJMEVendimi i Metës, gruaja në delir: Fitore

Vendimi i Metës, gruaja në delir: Fitore

Pas vendimit të Ilir Metës, i cili thotë se do të shtyjë zgjedhjet, gjë që nuk ka asnjë mundësi, para ambienteve të LSI-së ka shpërthyer festa.

Monika ka dalë mes duartrokitjeve dhe përqafimeve, pas vendimit të bashkëshortet të saj, ndërsa militantët e LSI thërrisnin “fitore”, “fitore”.

Se çfarë kanë fituar, askush nuk e merr vesh për momentin.

TE TJERA

spot_img