Shpëtuam nga shiu? Parashikimi i motit për ditën e sotme, rriten temperaturat

6 qershor 2019: moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore të pasuara mjegull në zonat luginore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4-5 me lartësi vale 1,1–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: Zonat malore 13/26°C Zonat e ulëta 16/29°C Zonat bregdetare 16/28°C

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img