E mbani mend Anila Mimanin? Rikthehet pas kaq vitesh…

301

Anila Mimani, këngëtarja e cila dëgjohej tmerrësisht shumë vite më parë, është rikthyer në muzikë. Pas disa vitesh shkëputje, Anila do të vijë për publikun shqiptar më një bashkëpunim me këngëtarin Young Zerka. Kënga titullohet “Nesër” dhe është ritmike, siç i shkon stilit të këngëtarëve.

Anila Mimani nuk është pjesë e klipit, por merr pjesë si “back vocal”. Kujtojmë se këngëtarja e hiteve “E ta dish sa shumë të dua” dhe “Ciao po të lë” është zhvendosur prej vitesh në Zvicër dhe ka dy vajza.