Takimet në Berlin/ Vajza i bën komentin epik Bashës: A të pyetën për…

Pas mbarimit të protestes të së dielës, kreu i opozitës Lulzim Basha u nis drejt Berlinit për të zhvilluar sipas tij disa takime te rendesishme në kuader të perspektivës evropiane.

Mirëpo, duket se komentuesit nuk e kane lene të qetë teksa një prej komenteve epike vjen nga një vajze e re që i kujton Bashës tabelen e shumezimit.

Alpenews

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...