Ndërpreu finalen e madhe pasi hyri në fushë gjysmë e zhveshur, bjondja tregon arsyen e vërtetë

446

Përfundimi i Ligës së Kampioneve do të mbetet i paharrueshëm, por jo nga fakti se fitoi titullin, sa bukuroshes që vrapoi në fushë.

Vajza ishte e veshur shumë pak, ajo kishte vetëm një kostum banje në të cilën kishte një mbishkrim të reklamës.

Kinsey Wolanski, vajzë që vrapoi në fushë në fillim të lojës, tani ka vendosur të flasë për këtë incident.

“Unë nuk mund të imagjinoja gjithçka që do të më ndodhte. Ndihem mirë dhe jam shumë mirënjohëse”, tha bukuroshja.

Ajo shpjegoi se pse vendosi ta bënte këtë. “E bëra atë vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë. Dua atë ndjenjë adrenalinën duke rrjedhur nëpër venat. Nuk mund të mendoj kurrë se do të merrja shumë mesazhe mbështetjeje dhe e gjitha kjo është e pabesueshme”, tha modelja per Miror.

Lexo edhe:   “Jepet me qera”, Partia Demokratike, njoftim për zyrën