“Na trëmbe gjyshen, mos bërtit më”/ Orinda Huta i kthen përgjigjen epike komentuesit

Ajo njihet si një ndër moderatoret më të suksesshme në ekranin shqiptar.

Orinda Huta ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku një ndjekës e ka kritikuar se bërtet kur dikush fiton makinën te ‘Porta e fatit’.

‘Mos bertit aq shum e hapiii se na trrem gjyshen kur dremit naj cik tu tpa ty’, i shkruan ndjekësi.

‘Qyqa mi non thot sa gzohet sikur do e mori vet’, vazhdon ai, ndërsa Orinda i ka dhënë të drejtë.

‘Te drejte ka.. ashtu me duket, sikur e fitoj une. Vec kur perfundon kuptoj qe kam humbur zerin, por me qejf’, i përgjigjet moderatorja dhe ndjekësi e këshillon për zërin.

‘Futi naj vez trrafme para emisionit’ shkruan ndjekësi me shaka.

TE TJERA

spot_img