“Nuk kam ç’e dua burrin me 200 euro rrogë”/ Moderatorja bën deklaratën e papritur

Moderatorja e njohur nga Kosova Liberta Spahiu është një nga personazhet më të komentuara përsa i përket jetës private.

Së fundmi ajo ka dhënë një intervistë për emisionin “Thumb’ ku është pyetur nëse e do burrin me lekë apo jo.

“Më mirë një të dashur pa makinë dhe me era rozmarinë, apo një të dashur me një super makinë por që i vjen era trëndelinë?”, e pyet gazetari moderatoren.

“Ndalu veç pak, nuk mund të them që jam materialiste por nuk mund të them që kam qejf ta kem një të dashur me 200 euro rrogë”, përfundon Liberta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ekskluzive/ E lidhur me Butrint Imerin? Aktorja e njohur shqiptare sqaron të vërtetën

Aktorja Olta Beqiri për herë të parë ekskluzivisht në...

‘Më masakruan’, Robert Aliaj bën rrëfimin shokues: Më çanë lëkurën e më goditën…

Artisti Robert Aliaj Dragot ishte së fundmi i ftuar...

‘Ka ndonjë lek nga BE, apo vetëm foto?’, Rama i përgjigjet qytetarit

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur qytetarëve lidhur me...