Një burrë i vë flakën vetes, mister arsyeja

Një burrë i ka vënë flakën vetes në Washington, vetëm pak metra larg Shtëpisë së Bardhë, në një park të frekuentuar nga shumë turistë.

Lajmi u bë i ditur në Tëitter nga vetë Shërbimi Sekret i agjencisë federale që kujdeset për mbrojtjen e presidentit të ShBA-së.

Pas shuarjes së flakëve, personi ende i paidendifikuar është transportuar menjëherë në spital, por ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore dhe as shkaqet që e çuan drejt drejtflijimit.

TE TJERA

spot_img