HYRJELAJME“Jam më e mirë se ish-i yt”/ Kujt i drejtohet Ilda Bejleri?

“Jam më e mirë se ish-i yt”/ Kujt i drejtohet Ilda Bejleri?

Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri ka filluar pushimet verore. E megjithatë, duket se nuk mund të mos e kthejë dot kokën pas.

Ajo ka postuar së fundmi foto në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet në pishinën e një resorti në Turqi. Me bikini të zeza dhe tejet sensuale, Ilda ka tërhequr vëmendje edhe me atë se çfarë ka shkruar krahas fotove.

“Unë jam më e mirë se ish-i yt dhe më e mirë se femra jote e radhës”-është shprehur Ilda, duke ngjallur kureshtje për personin që i është drejtuar. Kujtojmë se moderatorja është përfolur së tepërmi për një lidhje dashurie me deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu.

TE TJERA

spot_img