AKTUALITET“Si Shqypnija i vend nuk ka”/ Rikthehet Jozefina Topalli

Ish kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, e tërhequr nga politika aktive pas vendimit të Lulzim Bashës për të mos e futur në listat e vitit 2017 në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një foto nga qyteti i saj ku në sfond duke kalaja e Shkodrës.

Topalli ka zgjedhur ta shoqërojë këtë postim me disa vargje të at Gjergj Fishtës.

“Po, edhè hâna do t’ a dijë / edhè Dielli do t’ két pá / se për qark ksaj rrokullije / si Shqypnija ‘i vend nuk ká…”,-shkruan Topalli./CNA.al

Rita Gjeka: “Asht dasht me dal Tinka ne pension qe me hi une ne pune…”

Aktorja dhe drejtorja e Teatrit "Migjeni" ne Shkoder, Rita Gjeka ka qene e ftuar ne emisionin "ABC e Pasdites" ku foli gjere e gjate...

Prej shumë vitesh në ‘Top Channel’, largohet një nga moderatoret më të njohura të këtij TV

Ori Nebiaj ka njoftuar largimin nga “Përputhen”. Të premten ajo moderoi puntatën e fundit si moderatore e programit të dashurisë dhe në mbyllje u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME