U HABITËM/ NUK E DINIT QË MOTRA E ENIT SHEHUT ËSHTË MODERATORJA E NJOHUR (FOTO)

649

Eni Shehu është një nga moderatorët më të njohur dhe shumë i komentuar në media, por nuk e dinit se edhe motra e tij është gjithashtu moderatore.

Ajo quhet Blerina dhe është moderatore e emisionit “Mirëmëngjes Shqipëri” në RTSH.

Që ai dhe Blerina janë motër e vëlla, Eni e ka zbuluar në një intervistë për “Revista Class”, ku i pyetur se me cilën moderatore do bashkëpunonte për një program, ai u përgjigj: “Më është mbushur mendja që së bashku me time motër, e cila drejton emisionin e mëngjesit në RTSH, mund të nxirrnim diçka të lezetshme. Blerina, nëse po më lexon, si thua?!”.