“Vjehrri i qan hallin të varfërve dhe përbetohet pë 97 të dytë”, nusja e Berishës shpërthen në lot për një fustan

602

Sali Berisha denoncon përditë varfërinë që ka “pllakosur” Shqipërinë.

- PUBLICITET -

Por nga ana tjetër, fëmijët e tij shtojnë pasurinë me mijëra euro çdo muaj.

Ndërsa nusja e djalit të tij, Armina, nuk lë vend të europës (se në Amerikë e kanë bllokuar”, pa shëtitur.

Së fundmi ajo thotë se ka parakaluar në Festivalin e Filmit në Kanë dhe ka shpërthyer në lot, për një fustan që ia kanë dërguar në Tiranë.

“Sot ne tapetin e kuq vete Vivienne Westwood me dhuroi kete fustan te mrekullueshem per te parakaluar ne premieren e filmit “Once Upon a Time in Hollywood” .

Kur ky fustan mu dergua ne Tirane mu mbushen syte me lot , sepse nuk e kisha menduar kurre qe nje enderr e tille do behej realitet ❤”, shkruan Armina, e cila ndër të tjera, ka postuar edhe disa foto nga plazhi, pa të brendshme.

Edhe ne po na mbushen sytë me lot, nga ky moment!

- PUBLICITET -