‘Pse e le Ermalin dhe u riktheve sërish’ ja si përgjigjet Kejvina Kthella

872

Kejvina Kthella u shfaq në tetor të vitit 2017 në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe u prezantua si velina e programit, duke rrëmbyer menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

- PUBLICITET -

Pas një periudhe të gjatë pranë televizionit ‘Klan’, Kejvina është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ dhe arsyeja ishte se ajo duhet të ndiqte ëndrrat e saj në shtetin italian.

Muaj më parë velina tregoi se është vendosur përfundimisht në shtetin fqinj Itali ku jeton dhe prej vitesh.

Por së fundmi është rikthyer sërish në ekran ku e pamë në programin me humor ‘Duplex’.

Dhe në lidhje me këtë rikthim të sajin ajo është pyetur nga ndjekësit e saj në rubrikën e pyetjeve në Instagram.

’ Pse e le Ermalin kur the që do ikësh në Itali dhe u ktheve prapë’ ishte pyetja që i’ u drejtua Kthellës në lidhje me rikthimin e saj.

’Nuk e di domethënë.Unë nuk kam marr ekspuls.Zemra kthehet sa herë të duaaaaa’ ishte përgjigja e Kthellës duke shpjeguar kështu arsyen e rikthimit të saj.

Se çfarë do ndodhë me karrierën e ish-velinës mbetet për t’u parë, ndërkohë rikujtojmë se vetëm pak ditë më parë ajo pozoi për markën prestigjioze “Guess”…

- PUBLICITET -