“Arbana ti je suksesi”, Eduarti ka disa fjalë të ëmbla për moderatoren: Me fat që të kam

Eduart Grishaj, regjisori me të cilin prezantuesja përflitet se është në një lidhje ka bërë një dedikim prekës për Arbanën. Por edhe moderatorja s’e ka lënë pa përgjigje regjisorin.

Regjisori Eduart Grishaj ka shprehur falenderimet e tij për Arbana Osmanin, me të cilën dyshohet se ka një lidhje sentimentale.

Sonte është epilogu i emisionit “Dua të të bëj të lumtur” dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e programit, Arbana Osmani. Por Eduart Grishaj, regjisori me të cilin prezantuesja përflitet se është në një lidhje ka bërë një dedikim prekës për Arbanën.

Grishaj ka shprehur falenderimet e tij që ka punuar me moderatoren me anë të statusi në instagrami, ku ka publikuar foton e të dyve.

Foto e publikuar nga Eduarti

“Sonte ulim siparin e ketij sezoni,do rikthehemi edhe më të fortë.Arbana ti je emisioni dhe suksesi.Thnx all,”- shkruan Grishaj krahas fotos ku aid he Arbana shihen duke qeshur.

Por edhe moderatorja s’e ka lënë pa përgjigje regjisorin. “Sa me fat jam qe te kam,”- shkruan Arbana në një koment krahas këtij postimi.

TE TJERA