Rubrika javore/ Shenjat e horoskopit me fat në dashuri këtë fundjavë

Ja cilat nga shenjat e horoskopit do ‘puthen nga yjet’ këtë fundjavë në aspektin sentimental të jetës.

1. Gaforrja

Rikthimi i një dashurie të vjetër mund të trondisë shumë këndshëm të gjitha shqisat e tua.

2. Peshqit

Marsi dhe Lilith (Hëna e zezë) janë pro teje këtë fundjavë dhe do arrini të plotësoni çdo dëshirë dhe kënaqësi tuajën që lidhet me ndjenjat.

3. Ujori

Seksi pa dashuri jo vetëm ekziston, por mund të jetë fantastik nëse është me dikë që e ka në formë arti performancën në shtrat.

4. Binjakët

Do jeni shumë të karikuar këtë fundjavë për t’i dhuruar ‘fishekzjarre’ partnerit/es dhe kjo falë bisedave me kolegët, të cilët kthehen në muzë për fantazinë tuaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...