MODERATORJA MERR SURPRIZËN E PAPRITUR NË MES TË EMISIONIT

571

Moderatorja e njohur e emisionit të mëngjesit “Wake up” në Top Channel, Ori Nebijaj është komentuar së fundmi për jetën e saj private. Pas një interviste në “Pop Culture”, në media u përfol se ajo dhe kolegu i saj Isli Islami janë në një lidhje,mirëpo Ori i hodhi menjëherë poshtë këto lajme duke thënë se Islamin e ka thjesht shumë mikë.

Mëngjesin e sotëm, gjatë transmetimit të emisionit moderatorja është befasuar teksa në studio ka mbërritur një buqetë e madhe me lule.

“Se si po ndihem tani, se si kush po ndihem se di tamam”, tha duke qeshur Ori.

“Ka një pusullë aty, e lexojmë kemi dhe pak kohë”, i tha Isli, por Ori nuk ka pranuar që ta lexojë dhe të tregojë se kush ja ka dërguar lulet.