Bebe Rexha poston foton pa rregullime: Shoqëria po na tjetërson, ja si duket një grua pa photoshop

Bebe Rexha shpesh herë është përballur me refuzime nga ana e stilistëve për shkak të masës saj të madhe. Ky problem i saj u bë shumë mediatik kur stilistët nuk dëshironin t`i bënin fustanin për në “Emmy Awards”.

Por këngëtarja njihet dhe për sinqeritetin dhe nuk shtiret për të qenë “perfekte”.

Në postimin e saj të fundit ka hedhur një foto me bikini, foto e cila nuk ka asnjë montazh. Ajo e shoqëron foton me shkrimin:

“Mbase duhet të kisha Photoshop-uar barkun që ta bëja të dukej i sheshtë. Mbase duhet të kisha Photoshop-uar këmbët që të dukeshin më të holla. Mbase duhet ta kisha bërë veten të dukesha më e gjatë dhe të pastroja celulitin. Por nuk e bëra. Shoqëria mund të të tjetërsojë krejtësisht. Ja si duket një grua pa Photoshop në Instagram.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...