OPOZITA E VENDOSUR: NUK DO TË LEJOJMË ZGJEDHJE ME 30 QERSHOR

266

Opozita mbetet e vendosur për të mos lejuar zgjedhje me 30 qershor. Deklarata e radhës erdhi nga kreu i LZHK-së, Dash Shehi, pas takimit që pati me kreun e PD-së Basha së bashku me aleatët e tjerë.

Dash Shehu: Që sot po ju lajmërojmë që ka filluar manipulimi zgjedhor. Zgjedhjet kanë rënë moralisht dhe politikisht.

Lexo edhe:   Njihuni me shqiptarin më me fat në Zvicër, gjithësecili do ta dëshironte këtë që i ndodhi atij February 26, 2018