E pabesueshme/ Ja sa kushton telefoni i Kujtim Gjuzit

729

Deputeti Kujtim Gjuzi i qenë prezent në studion e emisionit “Opinion” herë pas herë ka kontrolluar orën e tij “Atlantik” dhe është nervozuar për mungesën e kohës nga moderatori i emisionit që ai të flasë.

- PUBLICITET -

Fevziu e ngacmoi Gjuzin për çmimin e telefonit që ai mban në dorë duke i thënë se ai telefon kushton 30 mijë euro.

Ndërsa Gjuzi deklaroi: “Nuk kushton 30 mijë euro por 6-7 mijë euro”./CNA.al

- PUBLICITET -