Femrat me tradhetare te horoskopit, ja 2 shenjat qe bejne namin…

Tradhëtia është e pranishme te të dyja gjinitë.

Sipas intv.al nëse një femër i përket kësaj shenje horoskopi ka më shumë mundësi për të tradhëtuar në krahasim me shenjat e tjera.

Bëhet fjalë për : shigjetarin dhe binjakët, shenja e zjarrit dhe e ajrit.

1. Shigjetari

Si shenjë zjarri, shigjetari dëshiron të zbulojë vende dhe njerëz të rinj. Nëse një femër shigjetar ndihet e lodhur nga lidhja që ka, me siguri që do tradhëtojë. Ato nuk e durojnë dot monotoninëe dhe si pasojë mundësia për të tradhëtuar është më e madhe.

2. Binjakët

Femrat binjakë janë shumë të pavendosura dhe tradhëtojnë më shumë se shenjat e tjera. Sipas intv.al dëshira e tyre për të udhëtuar shumë, bën që mos të krijojnë stabilitet në një lidhje. Me një femër binjak është e vështirë të krijosh diçka serioze. Ato flirtojnë shumë dhe ideja se mund të rrinë vetëm me një person i frikëson.

Dojna Mema kujton babain e ndjerë, moderatorja shpreh pengun saj: Do të doja ta kishe mbajtur në krahë…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është bërë nostalgjike ditën e sotme duke kujtuar në një foto të atin e saj të ndjerë.   Dojna publikoi në...

Horoskopi ditor, ja cfare i pret shenjat e zodiakut kete te diele…

Horoskopi ditor, e diel 4 dhjetor 2022.   Dashi: Për shkak të pranisë së Hënës tek Dashi, do të ndiheni të relaksuar. Puna juaj e palodhur do...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...