Humb jetën 31-vjeçarja, dyshohet se u vetëhodh nga kati i 8-të i pallatit

Një 31-vjeçare dyshohet se është hedhur nga kati i tetë i një pallati dhe për pasojë ka humbur jetën.
Sipas njoftimit zyrtar, viktima me iniciaalet U.Q., dyshohet se e ka ndërmarrë aktin në kushtet e depresionit.
Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rastit të rëndë.

Tiranë/ Informacion paraprak
Rreth orës 13:13, në zonën e Astirit shtetasja U. Q., 31 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 8 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë
Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...