HYRJELAJMEKRONIKËHumb jetën 31-vjeçarja, dyshohet se u vetëhodh nga kati i 8-të i...

Humb jetën 31-vjeçarja, dyshohet se u vetëhodh nga kati i 8-të i pallatit

Një 31-vjeçare dyshohet se është hedhur nga kati i tetë i një pallati dhe për pasojë ka humbur jetën.
Sipas njoftimit zyrtar, viktima me iniciaalet U.Q., dyshohet se e ka ndërmarrë aktin në kushtet e depresionit.
Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rastit të rëndë.

Tiranë/ Informacion paraprak
Rreth orës 13:13, në zonën e Astirit shtetasja U. Q., 31 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 8 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë
Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

TE TJERA

spot_img