Arbana e quajti binjak, por shikoni si e uron partneri i saj moderatoren/ Foto

2399

Me 7 maj, moderatorja e njohur Arbana Osmani feston ditën e lindjes por ajo nuk është e vetmja nga stafi i “Dua të të bëj të lumtur” që feston. Edhe Eduart Grishaj, regjisori i këtij emisioni ka lindur në 7 maj.

Një koinçidencë e këndshme që duket se i ka lidhur edhe më shumë me njëri tjetrin.

Arbana ka zgjedhur një mënyrë shumë të këndshme ta urojë Eduartin nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory duke e quajtur “binjakun” e saj, ndërsa e shoqëron urimin me emoji zemrash Nuk ka qëndruar në heshtje as regjisori i njohur i cili prej javësh flitet si i dashuri i Arbanës.

Ai ka bërë një urim më të ndjerë dhe shumë të drejtpërdrejtë për moderatoren.

“Arsye për të festuar ditëlindjen. Edhe 100 e rralla”, i shkruan ai në urimin emocionues, që shoqëron foton ku ata shfaqen bashkë, të lumtur dhe të qeshur.

Lexo edhe:   Denoncimi: Si ministri vodhi gjyshin për së vdekuri...